Blog

 • 18/10/2021 0 Komentarze
  Uzdatnianie wody w przemyśle

  W wielu przypadkach jest to nieodzowny element różnego rodzaju procesów i technologii produkcyjnych. Uzdatnianie wody w przemyśle obejmuje realizację różnorodnych rozwiązań technicznych i technologicznych przy pomocy starannie wyselekcjonowanego sprzętu i profesjonalnych środków chemicznych. W rezultacie, możemy nadać cieczy pożądane cechy i uzyskać m.in. optymalną czystość czy twardość.

  Dowiedz się więcej
 • 30/09/2021 0 Komentarze
  Przemysłowe zmiękczacze wody - jakie urządzenia stosować?

  Niestety wysoki stopień twardości H2O to problem bardzo dobrze znany niemalże wszystkim przedsiębiorcom. Występuje bardzo często niezależnie od ujęcia. Zastanawiasz się, jak radzić sobie z tym problemem? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest przemysłowe zmiękczanie wody.

  Dowiedz się więcej
 • 13/09/2021 0 Komentarze
  Co to jest filtr odwróconej osmozy?

  Wraz z rozwojem innowacyjnych technologii, producenci prześcigają się w opracowywaniu coraz to nowszych, a przede wszystkim lepszych metod wytwarzania wysokiej jakości wody pitnej.

  Dowiedz się więcej
 • 21/05/2021 - 0 Komentarze
  Nadmiar żelaza w wodzie - co zrobić?

  Jest to pierwiastek o ogromnym znaczeniu dla organizmu każdego człowieka. Dlatego właśnie warto zadbać, by dostarczany był w odpowiedniej ilości, ponieważ zarówno jego nadmiar, jak i niedobór mogą prowadzić do wielu poważnych konsekwencji.

  Dowiedz się więcej
 • 29/03/2021 0 Komentarze
  Jak dobrać przemysłową stację uzdatniania wody?

  Z uwagi na właściwości, woda swoje zastosowanie znalazła w wielu gałęziach przemysłu na całym świecie. Co więcej, wiele przedsiębiorstw wykorzystuje jej konkretny rodzaj, który później używany jest w różnego rodzaju procesach. Stąd też wiele osób zastanawia się, jak dobrać przemysłową stację uzdatniania wody, by spełniała ona oczekiwane wymagania i była dostosowana do potrzeb przedsiębiorstwa?

  Dowiedz się więcej
 • 29/03/2021 0 Komentarze
  Technika UV w uzdatnianiu wody

  Dziś w wielu wodociągach w całym kraju oraz na świecie stosowane są różnego rodzaju innowacje. Mają one na celu dostarczyć konsumentom wysokiej jakości wodę bez bakterii oraz innych mikroorganizmów, a także z niezmienionym smakiem, zapachem i właściwościami. W efekcie, sieci uzdatniające wodę wyposażone są w nowoczesne technologie.

  Dowiedz się więcej

Napisz do nas!

FORMULARZ KONTAKTOWY