Realizacje

Nasza firma od ponad 10 lat zajmuję się kompleksowymi rozwiązaniami w tematyce uzdatniania oraz korekcji chemicznej wody, montażami, doborem technologii wraz ze wszelkimi usługami czyszczenia dla przemysłu oraz domów, gastronomii oraz hotelarstwa. 

 

Obsługujemy największych potentatów branż :

- spożywczych 

- wydobywczych

- przetwórczych 

- metalurgicznych

- elektromaszynowych

- motoryzacyjnych

oraz wiele innych w dziale przemysłu lekkiego, branż hotelowych, gastronomicznych oraz domów prywatnych.

Wszędzie tam, gdzie była potrzebna pomoc w tematyce uzdatniania oraz korekcji chemicznej wody udało nam się dopasować rozwiązania pozwalające na pozbycie się zaistniałego problemu. 


Oprócz montaży wszelkiego rodzaju najwyższej jakości sprzętu do wstępnego uzdatniania wody podejmowaliśmy się specjalistycznych usług takich jak :

- odkamienianie 

- odrdzewianie

- odtłuszczanie

- dezynfekcja

oraz w wielu przypadkach łączyliśmy te procesy w jedną usługę kompleksowego czyszczenia obiegów, wymienników ciepła, specjalistycznych maszyn wraz z ich pasywacją.

 

Dzięki wypracowanej przez nas technologii, etapowości prac oraz pełnej kontroli nad parametrami wykonywaliśmy skomplikowane czyszczenia na obiegach o bardzo małych przekrojach rur, maszynach o specyficznej budowie oraz wszelkiego rodzaju nietypowych układach chłodzenia. 

 

Naszym autem jest fakt, że środki do procesów czyszczenia obiegów produkowane są przez nas dlatego jesteśmy w stanie precyzyjnie dopasować produkt pod dany problem z którym mamy się zmierzyć. 

 


Montowane przez nas :

- stacje zmiękczania wody

- stację odżelaziania i odmanganiania

- systemy odwróconej osmozy

- stację żwirowe oraz na węglu aktywnym 

- systemy dozowania preparatów chemicznych

- systemy automatycznego odsalania 

- filtry wstępne mechaniczne jak i automatyczne 

oraz wszystkie inne systemy które znajdują się w naszej ofercie to sprzęt najwyższej półki przez lata przez nas przetestowany oraz sprawdzony.

 


W poniższej galerii znajduję się garstka naszych realizacji, montaży oraz wykonanych usług. 

Zobaczą w niej Państwo zdjęcia przed oraz po wykonanych czyszczeniach, montaże stacji oraz kompletnych systemów korekcji chemicznej wody.

 

Jeżeli mają Państwo pytania do nas zachęcamy do kontaktu.

 

Zdjęcia:

Napisz do nas!

formularz kontaktowy